У Києві на вулиці Банковій, біля офісу президента України, відбулася акція «Не чуєш? Побачиш» на підтримку громадського активіста Сергія Стерненка й на знак протесту проти його ув’язнення в день його народження, 20 березня. 

Про це повідомляє Радіо Свобода.

Кілька тисяч учасників акції скандували гасла з вимогою звільнити Стерненка, періодично підпалювали фаєри і петарди та кидали їх у бік представників поліції та будівлі Офісу президента. Демонстранти побили вікна, розмалювали стіни у графіті. За даними заступника міністра внутрішніх справ Геращенка, постраждалих на акції нема.

Відео: Радіо Свобода

Як повідомляє 24 канал, в Офісі Президента поскаржилися, що прихильники активіста Сергія Стерненка, які 20 березня влаштували протест на Банковій, завдали ОП чимало збитків. За попередніми експертними оцінками, пошкодження будівлі Офісу Президента оцінюються приблизно у 2 мільйони гривень.

Начальник Управління державної охорони Сергій Рудь зазначив, що правоохоронні органи вчора виконали поставлені завдання та не допустили людських жертв.

“Кожна людина має право висловити свою думку. Тому ніхто не забороняє – люди можуть сюди приходити й демонструвати, можливо, прояв неповаги, свою думку, але при цьому не допускати вандалізму, провокацій і хуліганства – того, що було допущено вчора”, – сказав Сергій Рудь.

Відео: 24 канал
Поділитися в соціальних мережах:

Залишити коментар: