На Банковій біля Офісу президента України 28 червня пройшла акція “Державна зрада. Оголошення підозри Зеленському”.

Про це повідомляє Еспресо.TV.

Близько 5 тисяч людей під будівлею Офісу президента України взяли участь в акції “Державна зрада. Оголошення підозри Зеленському”. Організаторами стали партія “Демократична Сокира”, організації “Справа громад” та “Рух опору капітуляції”.

Приводом для акції стало зізнання президента України Володимира Зеленського у тому, що саме він причетний до зриву спецоперації із затримання учасників ПВК “Вагнер” у Білорусі.

“Коли правоохоронні органи недієздатні, а суди знаходяться під впливом Портнова, роль гаранта Конституції, прав і закону має взяти на себе громадянське суспільство”, – говориться в заяві організаторів. На їхню думку, Зеленський вчинив злочин, який можна кваліфікувати як державну зраду. А тому біля Офісу президента було оголошено народну “підозру” нинішньому главі держави, під якою підписалися усі охочі.

Один із лідерів партії “Демократична Сокира” Юрій Гудименко закликав українців долучитися до акції “Захистимо країну”. За його словами, нинішню акцію можна вважати початком нової революції в Україні.

Поділитися в соціальних мережах:

Залишити коментар: