Під будівлею Київської міської державної адміністрації відбувається акція проти підвищення тарифів у міському транспорті столиці.

Про це повідомляє Україна Молода.

“Подорожчання проїзду у громадському транспорті в 2,5 рази без розумних аргументів — це неповага до киян та гостей столиці. Ми виходимо проти цього”, – йдеться на сторінці організаторів у FaceBook.

“Проїзд по 20 — це кінець. Кінець розумінню тарифоутворення в Києві. Подорожчання проїзду у громадському транспорті в 2,5 рази без розумних аргументів — типова діяльність київської влади. Ми у Марш за Київ проти такої неповаги до мешканців.

І варто зазначити, що єдиний квиток для маршруток знов відкладається на 2058 року або коли рак на горі свисне. Чому аргументи київської влади щодо подорожчання тануть як перший сніг? Не існує публічне представлення розрахунку формули тарифоутворення. Тарифна сітка проїзних невигідна пасажирам, нових маршрутів це не додає, нормального сполучення вулиць схоже не передбачається, немає єдиного електронного квитка, яким можна зручно і вигідно користуватись усіма видами транспорту, адже до громадського транспорту не входять маршрутки та приміський транспорт”.

Як повідомляє УМ, транспортний експерт Віктор Петрук додав, що заява міської ради про те, що собівартість нижча за вартість перевезення, не є аргументом. Він зазначив, що громадський транспорт є планово збитковим у більшості країн світу. Як приклад він назвав Люксембург та місто Таллінн, які повністю відмовилися від плати за проїзд в громадському транспорті. За безпекою на мітингу стежать правоохоронці, також присутні працівники поліції діалогу. Наразі ситуація спокійна.

Після завершення акції, на свой сторінці у FaceBook, організатори звернулись до тих, хто їх підтримав та усіх киян:

“Дякуємо всім, хто не побоявся ранку та холоду та прийшов на акцію! Вчорашня новина про відтермінування підвищення оплати проїзду – ще один елемент загравання з народом. Проте, все ж дуже хотілося б почути реальне обґрунтування причин підвищення оплати. В усьому світі міський транспорт збитковий та дотаційний, в цьому немає нічого страшного. Також хочемо зауважити, що в той час, коли проходила наша акція, невідомі люди організовано підійшли до КМДА та також почали протест проти підняття ціни на транспорт. Ми не знаємо, хто це був, і просимо розмежувати ці дві акції.Марш за Київ виступає рупором волі киян і захищає лише їхні інтереси.”

Поділитися в соціальних мережах:

Залишити коментар: