На майдані Незалежності у Києві 6 липня пройшла акція на підтримку фрілансера Радіо Свобода (проєкт «Крим.Реалії») Владислава Єсипенка, якому суд у Криму продовжив арешт на 6 місяців.

Про це повідомляє Радіо Свобода.

На акцію прийшли журналісти, правозахисники, постійний представник президента України у Криму Антон Кориневич,родичі політв’язнів і колишніх бранців, та інші небайдужі люди. Виступала на заході дружина Владислава Єсипенка – Катерина.

Виступав колишній бранець Кремля Олег Сенцов, який говорив про важливість розголосу, важливість постійного тримання уваги на проблемі незаконно ув’язнених Росією українських громадян. Говорив і колишній політичний кримський в’язень – Володимир Балух. Він говорив, про те, що проходить людина, коли її арештовують у надуманих звинуваченнях і намагаються зламати.

«Наш обов’язок зробити все, щоб такого більше ніколи не було, щоб ми своїм дітям і онукам передали світ без цього жаху. Треба боротися за це. Це наш обов’язок. Прийде той час, коли ми будемо судити той режим», – сказав Балух.

Владислав Єсипенко залишиться в кримському СІЗО до 18 грудня цього року. Адвокати поки не коментували рішення російського суду. Раніше повідомлялося, що засідання російського суду проходить у закритому режимі.

У Вінниці захід на підтримку Єсипенка пройшов на Європейській площі. Ті, хто не зміг бути присутнім на акції особисто, провели онлайн-флешмоб – опублікували в соціальних мережах фотографію з портретом Владислава Єсипенка і хештег #FreeYesypenko та #CrimeaisUkraine.

До Владислава Єсипенка можна писати на електронну пошту info.crimeahrg@gmail.com.

Ці листи рятують людей, бо дають їм сили триматися, протистояти і боротися за свободу.

Поділитися в соціальних мережах:

Залишити коментар: