Протягом чотирьох днів у столиці проходить Всеукраїнська акція «Молодь – за безпечний світ», на яку завітали діти віком 11-18 років з різних куточків країни. Ця акція проводиться з нагоди 35-ї річниці Чорнобилької катастрофи й присвячена героям-рятувальникам, які загинули при ліквідації аварії на ЧАЕС.

Про це повідомляє прес-центр ДСНС.

Цьогоріч офіційне відкриття відбулось 17 травня на території Дитячого позаміського закладу оздоровлення і відпочинку «Пуща – Водиця», а вже сьогодні, 18 травня, діти перемістились на базу 25-ї Державної пожежно-рятувальної частини, де їх з радістю чекали вогнеборці.

В заході взяли участь близько 150 молодих людей та їх наставників з 20 регіонів України та м. Києва. Зокрема, це учнівська та студентська молодь – активісти й лідери Всеукраїнського громадського дитячого руху «Школа безпеки», вихованці військово- спортивних клубів, дитячо-юнацьких центрів, дитячих та молодіжних громадських організацій, вихованці, тренери та керівники гуртків юних рятувальників, переможці міжнародних та всеукраїнських змагань юних рятувальників, а також рятувальники, науковці, представники органів влади.

Під час урочистої частини, присутні згадали про відважних героїв пожежної охорони та хвилиною мовчання вшанували тих, хто пожертвував своїм життям, проте назавжди залишиться в нашій пам’яті.

Знаходячись на території 25-ій Державній пожежно-рятувальної частини, всі бажаючі відвідали усім відомий Музей історії пожежної охорони м. Києва, у якому збережені пам’ятки та цікаві подробиці створення пожежно-рятувальної служби.

Також, для проведення заходу було підготовлено 12 локацій: медична допомога, аварійно-рятувальне обладнання, розрізання автомобіля, хімічно-радіаційний захист, гасіння пожежі та гасіння пожежі вогнегасниками, газодимокамера, водолази (порятунок на воді), обережно – вибухонебезпечний предмет, одягання бойового одягу, само рятування та спуск потерпілого, бойове розгортання. Юні рятувальники зі «Школи безпеки» змогли продемонструвати свої уміння в пожежно-рятувальній справі, адже це не просто інтерактивний захід, а й можливість для підростаючого покоління з раннього віку навчитись правильно діяти при виникненні надзвичайних ситуацій.

Як зазначили організатори форуму, дана акція спрямована на формування громадянської свідомості, посилення уваги суспільства й світової спільноти до проблем подолання наслідків Чорнобильської катастрофи, вшанування героїв-рятувальників, а також формування духовності, моральності у підростаючого покоління.

Поділитися в соціальних мережах:

Залишити коментар: