З 13 по 17 жовтня, в рамках відзначення Дня захисників та захисниць України, на Михайлівській площі у Києві проходить статичний показ сучасних зразків озброєння та військової техніки сил безпеки і оборони. До уваги відвідувачів розгорнуто експозицію сучасних зразків озброєння та військової техніки, які формують обриси армії майбутнього: високоточну зброю, засоби розвідки, зв’язку та автоматизації управління, радіоелектронної боротьби, роботизовані комплекси, безпілотні літальні апарати тощо.

Про це повідомляє прес-центр ДСНС.

Гості міста та мешканці столиці також можуть ознайомитися зі зразками сучасної пожежної та спеціальної аварійно-рятувальної техніки Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Так, на локації ДСНС представлені:

  • Пожежно-рятувальний автомобіль на базі шасі MAN, ємністю 8 тонн;
  • Пожежний телескопічний автопідіймач зі сполученою драбиною, висотою 30 метрів;
  • Снігоболотохід «Богун»;
  • Піротехнічна машина легкого типу «Козак»;
  • Спеціальна аварійно-рятувальна машина середнього типу САРМ-С на шасі Volkswagen Crafter;
  • Спеціальна аварійно-рятувальна машина легкого типу САРМ-Л на базі Ford Ranger.

Уся представлена техніка діюча та використовується для ліквідації різного роду надзвичайних подій. ДСНС також звертає увагу, що у зв’язку із проведенням виставки на Михайлівській площі та Володимирському проїзді, рух на зазначеній ділянці буде перекритий, тому водіям слід враховувати ці обмеження під час планування поїздки до центру міста.

Довідково: Спеціалізована виставка має назву «Цифрове майбутнє армії» і проходить в умовах продовження збройної агресії з боку Російської Федерації, тому її основним акцентом є демонстрація потенціалу оборонно-промислового комплексу держави (підприємств всіх форм власності), показ інноваційних технологій, які можуть бути використані для розвитку спроможностей військ (сил) у найближчій перспективі.

Поділитися в соціальних мережах:

Залишити коментар: