Серед загиблих, як і в березні, найбільше “едельвейсів” із 10-ї гірсько-штурмової бригади, яка тримає оборону в районі Горлівки – п’ятеро. По два воїни полягли з 58-ї мотопіхотної бригади імені гетьмана Івана Виковського та 92-ї механізованої бригади імені кошового отамана Івана Сірка. По одному – з 1-ї танкової, 14-ї механізованої, 72-ї механізованої, 128-ї гірсько-штурмової, 36-ї бригади морської піхоти.

Про це повідомляє Новинарня.

Штаб ООС повідомляв про 315 обстрілів – найбільше після липня-2021, коли було оголошено про “додаткові заходи всеохопного перемир’я”. Без відкриття вогню не пройшла жодна доба. В середньому на фронті фіксувалося 10 обстрілів щодня, значна частина яких – із важкої артилерії. Загинули один офіцер та один громадянин Грузії на контракті в ЗСУ. Одинадцять смертельних боїв трапилося на території Донецької області, три – на Луганщині. У трьох випадках причинами загибелі воїнів були підриви, ще як мінімум у трьох – снайперський вогонь. Решта – обстріли та інші бої. Наймолодшому – 22 роки, найстаршому – 49.

Сергій Сулима. Ігор Байтала. Владислав Мороз. Віктор Гелебрант. Максим Стеблянко. Володимир Шпак. Денис Юшко. Андрій Теперик. Ярослав Карлійчук. Олексій Мамчій. Давід Шартава. Олександр Луцик. Іван Ковальовський. Роман Гуляк.

Відео: Новинарня

Більше інформації про кожного читайте за посиланням.

Поділитися в соціальних мережах:

Залишити коментар: