Українські пілоти в Демократичній Республіці Конго провели ротацію особового складу та вертольотів, що виконують завдання в районі міста Бені, на півночі провінції.

Про цце повідомляє прес-центр вертолітного загону ДР Конго.

Даний район характеризується підвищеним рівнем небезпеки через діяльність терористичного угруповання під назвою Альянс демократичних сил (ADF – Allied Democratic Forces). Серед десятків незаконних бандформувань Демократичної Республіки Конго, ADF визнано найбільш жорстоким та смертоносним за кількістю жертв серед мирного населення формуванням.

«Незважаючи на небезпеку, наші пілоти цілодобово знаходяться в режимі чергування «Stand by» та готові виконати будь-яке завдання Місії ООН, щоб убезпечити цивільне населення від усіх загроз з боку бойовиків» – зазначив командир 18-го окремого вертолітного загону полковник Євген Вакуленко.

Навесні минулого року Сполучені Штати Америки внесли Альянс демократичних сил в перелік терористичних угруповань пов’язаних з організацією «Ісламська держава» (ІДІЛ). Лише у суботу, 22 січня, в селі Ндама-Лубано, поблизу Бені було знайдено 7 тіл. Жертвами стали місцеві мешканці, в тому числі 4 жінки. Вони були виявлені через 4 дні після нападу на село повстанців з Альянсу демократичних сил. Причиною смерті стали кульові поранення.

Поділитися в соціальних мережах:

Залишити коментар: