У Коломиї завершились чемпіонати України з класичного пауерліфтингу серед всіх вікових груп та серед студентів ВНЗ. Він тривав два тижні. Саме стільки часу знадобилось, щоб більш як 400 учасників змагань змогли показати свої найкращі результати на національному помості.

Про це повідомляє СКУ.

У чоловіків вагової категорії до 59 кг чемпіоном став Шаблій Михайло з Тернополя, з сумою триборства 507,5 кг.

У категорії до 66 кг беззаперечним лідером був харків‘янин Олексій Тітов. Вихованець Хом‘яка Олега встановив рекорд України у присіданні- 225,5 кг, та двічі оновлював рекорди у тязі та сумі, які тепер належать йому: 260 та 633 кг відповідно. Срібним призером став Федченко Володимир з Запоріжжя, в його активі 547,5 кг. А бронзову нагороду з результатом 542,5 кг завоював харків‘янин Чернишов Сергій.

Ревука Юрій з міста Дніпро став чемпіоном України у категорії до 74 кг. 615 кг, саме такий результат переможця. На другому місці Біляк Дмитро з Хуста та 590 кг в його активі. А на третій сходинці Овчар Максим з Нововоронцовки та всього лише на 2,5 кг менший результат ніж у срібного призера.

Ледь не в кожній вправі у категорії до 83 кг спортсмени намагались переписати таблицю національних рекордів! У присіданні за собою рекорд залишив Уманський Антон з Харкова- 270 кг. Але на жаль через досить посередній результат у жимі спортсмен не зміг піднятись у сумі триборства вище третьої сходинки, 677,5 кг в активі спортсмена. Срібним призером цієї вагової категорії з результатом 690,5 кг та з новим рекордом України у тязі- 300,5 кг став Віталій Білозір з Луганська. А чемпіоном у цій категорії став Вадим Яржемський. У присіданні спортсмен встановив рекорд України серед юніорів- 266 кг, 187,5 кг йому підкорились у жимі та 262,5 у тязі. А сума триборства 716 кг тепер являється новим рекордом України серед юніорів.

Чемпіоном у категорії до 93 кг став Шутенко В‘ячеслав з Волновахи. 760 кг в активі вихованця Сергія Федоренко та як завжди чудовий результат у тязі 330 кг. Друге місце з результатом 740 кг посів харків‘янин Дудченко Олег. А на третій сходинці представник міста Дніпро Коротун Андрій- 707,5 кг.

Анатолій Новописьменний… В якій би категорії не виступав полтавець, він всюди вписує в таблицю рекордів своє ім‘я. Цього разу спортсмен підкорив категорію до 105 кг. 345 кг у присіданні — новий рекорд України! 231 кг- знову рекорд, тепер у жимі! 911 кг у сумі триборства, і це теж рекорд! А найголовніше, що всі ці результати являються вищими за світові рекорди у цій категорії. Другу сходинку з результатом 797,5 кг посів Гангур Олександр з Хуста. А на третьому місці Гончар Артем з Харкова — 777,5 кг.

У наступній ваговій категорії до 120 кг чемпіоном став Павленко Дмитро з Харкова. Спортсмен з легкістю встановив рекорд України у присіданні — 336 кг, а підкоривши 200 кг у жимі та 347,5 кг у тязі зумів побити і національний рекорд у сумі триборства, який тепер належить йому та дорівнює 883,5 кг! На другій сходинці розташувався ще один представник Харкова Єзик Костянтин, який зумів вибороти у чемпіона одну малу золоту нагороду- у жимі, з результатом 230 кг! Сума ж срібного призера 807,5 кг. Третє місце з результатом 750 кг посів киянин Мрихін Владислав.

І беззаперечним лідером у категорії понад 120 кг був представник столиці Вовк Дмитро. Вихованець Віктора Сергійовича Налейкіна зафіксував 355 кг у присіданні, з легкістю підкорив новий рекорд України у жимі- 255 кг, та з сумою триборства 930 кг випередив найближчого переслідувача на 120 кг! Срібним призером став Литвинчук Олексій з Вінниці. На третьому місці представник міста Харків Олійник Андрій.

В командному заліку перше місце посіла збірна Харківської області, друге Закарпатської, а третє міста Києва.

В абсолютному заліку атлети розташувались у такому порядку: 1- Новописьменний Анатолій, 2- Павленко Дмитро, 3- Вовк Дмитро.

Відео: Донеччина ТВ
Відео: НТК

Жінки:

У ваговій категорії до 47 кг чемпіонкою з результатом 317,5 кг що тепер є новим рекордом України у сумі триборства серед ветеранів стала полтавка Іванькова Наталя, яка до речі оновила і ветеранські рекорди у кожній окремій вправі! Другу сходинку п’єдесталу з результатом у сумі триборства 290 кг зайняла Леоненко Крістіна, а бронзовою призеркою у цій ваговій категорії з результатом 255 кг стала Чергіна Євгенія з Первомайського.

У ваговій категорії до 52 кг у запеклій боротьбі, де кожен підхід міг стати вирішальним перемогу та титул чемпіонки України з результатом 375,5 здобула Щавінська Тетяна з Хмельницького, спортсменка також встановила новий рекорд України у жимі лежачи, що тепер становить 103 кг та рекорд України у сумі триборства. Срібною призеркою з результатом 375 кілограмів та рекордом України у присіданнях з неймовірними 145 кг стала киянка Друзяка Вікторія. Бронзову сходинку п’єдесталу з результатом 345 кг посіла Туренко Маргарита з Краматорська.

У ваговій категорії до 57кг чемпіонкою України стала харків’янка Лемещенко Юлія, у сумі триборства спортсменка зібрала 382,5 кг. Срібною призеркою чемпіонату України у цій ваговій категорії з результатом 367,5 кг стала Кожушко Анастасія з Дніпра. Та бронзову сходинку з результатом 357,5 кг посіла Король Ярина зі Львова. Також хочемо відмітити Бутурлим Ганну, якій у жимі лежачи підкорились 103 кг, що тепер є новим рекордом України у цій ваговій категорії.

У категорії до 63 кг повноправною чемпіонкою з результатом 427,5 кг стала Пліс Катерина з міста Мукачево. Срібну сходинку з новими рекордами України серед ветеранів та сумою триборства 417,5 кг посіла Жуковська Наталія з Чернівців. Бронзовою призеркою з результатом 392,5 кг та званням майстра спорту України стала Аболіна Яна з Хмельницького.

У ваговій категорії до 69 кг чемпіонкою України з результатом 385 кг та званням майстра спорту України стала львів’янка Кісь Ірина. Срібну сходинку п’єдесталу з результатом 365 кілограмів посіла Зуй Марина з Борисполя. Бронзовою призеркою чемпіонату з результатом у сумі триборства 355 кг стала майстер спорту України міжнародного класу Лютник Уляна з Коломиї.

У ваговій категорії до 76 кг чемпіонкою з рекордами України у присіданні 172,5 кг, тязі 193 кг та сумі триборства 465,5 стала Марченко Анастасія з Гадяча. Срібною призеркою з результатом у сумі триборства 455 кг стала вихованка легендарної Лариси Соловйової, киянка Бичок Людмила. А бронзовою призеркою з результатом 347,5 кг стала Дегтяр Аліна з Харкова.

У ваговій категорії до 84 кг чемпіонкою України з кількома новими рекордами серед ветеранів та сумою триборства 407,5 кг стала Андрусик Ганна з Миколаєва. Срібною призеркою з результатом 372,5 стала дружківчанка Борщевська Альона. Та бронзовою призеркою з результатом 370 кг стала Гуляєва Ганна з Сум.

У ваговій категорії понад 84 кг чемпіонкою України з

оновленими рекордами у присіданні 225 кг, у тязі 200 кг та у сумі триборства 525 кг, що на 5 кілограм перевищує норматив МСУМК стала Чумакова Альона з Попасної. Срібну сходинку п’єдесталу з результатом 470 кг та новим рекордом України у вправі жим лежачи, що тепер дорівнює 117,5 кг, посіла Поліщук Вікторія з Вінниці. А бронзовою призеркою чемпіонату з результатом 455 кг стала Литвинюк Тетяна з Чернівців.

У командній першості серед жінок перше місце посіла команда Харківської області, друге Львівської, а третє Полтавської.

А в абсолютній першості спортсменки розташувались у такому порядку: 1- Друзяка Вікторія, 2- Щавінська Тетяна, 3- Пліс Катерина.

Поділитися в соціальних мережах:

Залишити коментар: