У дипломатичному представництві протягом 2 років виставлятимуться близько 30 робіт художника, створених у період з 2006 по 2021 роки. Серед експонатів – пейзажі, написані в Україні та Німеччині, а також картини на гафрованому картоні.

Про це повідомляє Суспільне.

Як зазначає Воронко, “живопис – мій внутрішній світ. Кольори – мої почуття. Пейзажі, створені на природі – моя мова. На полотні я завжди намагаюся передати щось особливе. Природа – моє натхнення і моя художня студія. Саме у живому спілкуванні з нею творяться мої картини”.

Більше фото за посиланням.

Ростислав Воронко народився у містечку Радивилів, що на Рівненщині. Його батько Михайло Воронко – відомий український художник. Здобув художню освіту у Львівській національній академії мистецтва. Наразі працює у мистецько-культурному центрі у місті Бєсков (Бранденбург). Раніше проводив реставраційні роботи, зокрема у церкві XVIII ст., с. Крюґерсдорф, церковного органа XIX ст., с. Хохенвальде, у церкві XVII ст., с. Ґьорсдорф, відновлення і позолота напису “Deo et Ecclesiae” на фасаді будинку в м. Бєсков, реставрація вівтаря церкви у с. Таухе.

З 2014 року Воронко працює у своїй власній артстудії в Бєскові та бере участь у міжнародних художніх виставках – у містах Ґожув-Велькопольський (Польща), Вельхенхаузен, Фюрстенвалде, Бєсков (Німеччина), Бург Роланд (Бельгія), Гренобль (Франція), а також у міжнародному художньому пленері в Португалії.

Поділитися в соціальних мережах:

Залишити коментар: