Рятувальники, лісники та волонтери невпинно продовжують шукати 40-річного киянина, який заблукав під час катання на лижах, ще 13 лютого.

Про це повідомляє прес-центр ДСНС.

Пошуково-рятувальими групами впродовж 4 діб було обстежено схили, підніжжя та хребти гір Жид Магура, Мала Гимба та Гимба. За координатами, що надані його товаришем, було знайдено сліди заблукалого, однак через сильні снігопади у горах (випало до 0,5 м. снігу) встановити подальше просування заблукалого не виявляється можливим.

Рятувальники продовжують шукати туриста, який заблукав

Наразі рятувальними групами здійснюється обстеження місцевості на предмет сходження лавин чи падіння снігових карнізів. До пошуково-рятувальної операції залучено 47 чоловік та 10 одиниць техінки. За сприятливих погодних умов планується залучення авіації ДСНС.

Відео: МНС
Оперативна інформація щодо ускладнення погодних умов

Спостерігається місцями незначний сніг в Івано-Фанківській, Закарпатській, Одеській та Миколаївській областях. За інформацією Укравтодору проїзд по дорогах загального користування забезпечено. Для розчистки доріг від Служби автомобільних доріг залучено 920 осіб та 670 од. техніки.

Додатково від ДСНС залучалось 6 од. важкої інженерної техніки (за добу розчищено 91 км), а саме у Хмельницькій області – 3 од. (розчищено 37 км), Івано-Франківській – 2 од. (24 км), Львівській – 1 од. (30 км). Для моніторингу обстановки погодних умов та надання допомоги, у Івано-Франківській та Закарпатській областях на перевалах від ДСНС продовжують чергування 10 чоловік та 6 одиниць техніки.

Поділитися в соціальних мережах:

Залишити коментар: