Приморський суд Одеси визнав громадського активіста Сергія Стерненка винним у справі про викрадення. Його засудили загалом до семи років ув’язнення і трьох місяців та конфіскації половини наявного майна за обвинуваченням у розбої.

Про це повідомляє Радіо Свобода.

Суддя Віктор Попревич 23 лютого визнав активіста винним за всіма статтями. Його звільнили від відповідальності через збіг терміну давності за обвинуваченням у викраденні людини за попередньою змовою осіб, але присудили ув’язнення за статтями «розбій» та «незаконне зберігання зброї». До оскарження вироку активісту обрали запобіжний захід тримання під вартою.

Верховний Суд поновив на посаді скандального екскерівника поліції Вінниччини Шевцова

Стерненко назвав вирок «продиктованим Офісом генерального прокурора. Активісти зустріли рішення суду вигуками «Ганьба».

Серед обґрунтувань свого рішення суддя назвав те, що Стерненко «негативно ставиться» до партії, до якої належав викрадений – йдеться про партію «Довіряй справам» мера Одеси Геннадія Труханова.

Справа Шеремета: суд залишив Андрія Антоненка під вартою

Аналогічне рішення суд озвучив щодо другого обвинувачуваного у справі Руслана Демчука. На суд на підтримку активіста приїхали колишня виконувачка обов’язків міністра охорони здоров’я Уляна Супрун, народний депутат Гео Лерос, частина учасників акції приїхала з інших міст.

Більше інформації в матеріалі BBC Україна.
Відео: 24 канал

Як повідомляє BBC, активісти планують поїхати до Києва, щоб влаштувати акцію під Офісом президента. Вона запланована на 20 годину.

Відео: BBC
Поділитися в соціальних мережах:

Залишити коментар: