Сьогодні, 29 листопада, Київський апеляційний суд вирішив залишити незмінним рішення суду першої інстанції, чим виправдав живодера Олексія Святогора.

Про це повідомляє UAnimals.

Обвинувачуваний та його адвокат навіть не прийшли на засідання.

Нагадаємо, справу Святогора відкрили ще у 2018 році, але 18 січня 2021 року Шевченківський райсуд Києва виправдав живодера й визнав його невинуватим. Цього року справу знову відкрили, проте 29 листопада Апеляційний суд оголосив, що не змінюватиме вироку суду першої інстанції.

Відео: Київ

Активісти анонсували мітинг під офісом Генпрокурора

1 грудня, у середу, о 9:30 годині UAnimals організовує мітинг під Офісом Генерального Прокурора України (вул. Ризніцька 13/15). Активісти вимагають в касаційному порядку оскаржити рішення Київського апеляційного суду про невинність живодера Святогора, а також взяти справу під особистий контроль Генерального Прокурора.

29 листопада Київський апеляційний суд по справі Олексія Святогора залишив незмінним рішення Шевченківського районного суду, чим виправдав живодера, який у соціальних мережах та засобах масової інформації майже відкрито заявляв, що вбиває безпритульних собак і закликав інших слідувати його прикладу, розповідаючи, як саме це треба робити”, – розповідають в UAnimals.

Ми переконані: таке рішення не просто легалізує жорстокість до тварин, а й ставить під загрозу усе наше суспільство! Адже, як переконують численні дослідження, такі особи, які спокійно забирають життя невинних тварин, небезпечні також і для людей. Саме тому вже у середу, о 9:30 годині, ми виходимо до Офісу Генерального Прокурора, щоби домогтися від прокуратури подання ґрунтовної касаційної скарги до Верховного Суду України, щоби скасувати попередні судові рішення та засудити живодера згідно з його злодіяннями.Ми повинні захистити наше суспільство від жорстокості!

Поділитися в соціальних мережах:

Залишити коментар: