Шевченківський райсуд Києва продовжив до 2 квітня включно дію запобіжних заходів обвинуваченим у справі про вбивство Шеремета Андрію Антоненку і Юлії Кузьменко, а також строк дії обов’язків для третьої обвинуваченої Яни Дугарь.

Про це повідомляє УКРІНФОРМ з посиланням на суддю Оксану Голуб.

“Клопотання прокурора задовольнити – продовжити строк дії запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою обвинуваченому Антоненку Андрію… по 2 квітня 2021 року включно”, – сказала суддя.

Вона повідомила, що також до 2 квітня продовжено дію запобіжного заходу для Юлії Кузьменко – у вигляді цілодобового домашнього арешту – та для Яни Дугарь – у вигляді додаткових обов’язків.

Як повідомлялося, у судовому процесі розпочали свої виступи адвокати обвинувачених. До цього суд досліджував письмові матеріали, раніше подані стороною обвинувачення для розгляду. Зокрема, йдеться про матеріали щодо доручення здійснення досудового розслідування у цьому провадженні Головному слідчому управлінню Національної поліції, щодо визначення групи прокурорів у цій справі й також — постанови про зміни груп прокурорів у справі, витяги з ЄРДР, зокрема, той, у якому містяться дані про осіб, яким було повідомлено про підозру; рапорти слідчих у справі, постанови про продовження строків досудового розслідування тощо.

Відео: 24 канал
Відео: 5 канал
Апеляційний суд залишив Андрія Антоненка під вартою

Зазначимо, що раніше у Києві давав свідчення білоруський ексспецпризначенець Ігор Макар. Його інформація стосується записів, що свідчать про організацію вбивства Шеремета білоруськими спецслужбами. Хоча сам Антоненко впевнений, що це свідчить про його невинуватість, українські правоохоронці так не вважають.

Захист Антоненка наголошує, у справі немає жодних фактів про зв’язок підозрюваного з білоруськими спецслужбами.

Журналіст Павло Шеремет загинув 20 липня 2016 року в Києві у результаті вибуху автомобіля. 12 грудня 2019 року міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив про затримання та оголошення підозр фігурантам справи: лікарю і волонтеру Юлії Кузьменко, медсестрі парашутно-десантного батальйону Яні Дугарь і ветерану АТО Андрію Антоненку. У вересні 2020 року обвинувальний акт щодо них направили до суду.

10 грудня Шевченківський райсуд Києва продовжив дію запобіжних заходів обвинуваченим у справі щодо вбивства Павла Шеремета Юлії Кузьменко, Андрію Антоненку і Яні Дугарь на два місяці – до 7 лютого 2021 року включно.

Поділитися в соціальних мережах:

Залишити коментар: