На 25-му Чемпіонаті світу з карате спортсмени Збройних Сил України здобули одну срібну та дві бронзові нагороди. Змагання проходили з 16 по 21 листопада в місті Дубай, ОАЕ.

Про це повідомляє АрміяInform.

Вперше для українських жінок срібну медаль виборола спортсмен-інструктор 9-го спортивного клубу (м. Одеса) працівник ЗС України Аніта Серьогіна у ваговій категорії до 61 кг. Спортсменка змагалася у  фінальному поєдинку проти олімпійської чемпіонки, діючої чемпіонки світу та Європи Йовани Прекович (Сербія). У протиборстві українська спортсменка поступилася з рахунком 2:1.

Бронзові медалі завоювали представники Навчально-спортивної бази літніх видів спорту (м.Львів): спортсмен-стажер спортивної роти старший солдат Галина Мельник у ваговій категорії до 68 кг та член спортивного активу Катерина Крива в ваговій категорії до 50 кг.