Ракета-носій Falcon 9 американської компанії SpaceX 30 червня успішно вивела на орбіту 88 супутників, у тому числі чотири апарати в інтересах військового відомства США. Раніше запуск відклали через літак у небі Флориди.

Про це повідомляє Суспільне з посиланням на SpaceX.

“У середу, 30 червня, о 15:31 за часом Східного узбережжя США (о 22:31 за Києвом — ред.), Falcon 9 запустив Transporter-2, другу спеціальну місію програми SpaceSat Rideshare від SpaceX, з космічного стартового комплексу на станції космічних сил на мисі Канаверал у Флориді”, — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що для носія Falcon 9 це був восьмий запуск і посадка за рік, включаючи запуск GPS III Space Vehicle 03, Turksat 5A та п’ять місій Starlink. Після відстиковки перший ступінь успішно приземлився на мисі Канаверал.

“На борту цього запуску було 85 комерційних та державних космічних кораблів (включаючи CubeSats, мікросомати та орбітальні трансферні машини) та 3 супутники Starlink”, — додали у SpaceX.

Вказується, що хоча на борту було менше космічних кораблів, якщо порівнювати з місією Transporter-1, проте ця місія запустила більший вантаж на орбіту для клієнтів SpaceX.

Відео: Reuters
Поділитися в соціальних мережах:

Залишити коментар: