Для того, щоб скористатись автобусом, поїздом чи літаком потрібно пред’явити або документ про щеплення, або негативний тест на COVID-19 (ПЛР-методом або експрес, який чинний 72 години).

Про це повідомляє прес-центр МОЗ.

У першу чергу, нові правила торкнуться подорожей Укрзалізницею. Для зручності пасажирів потягів Укрзалізниця організувала на найбільших залізничних вокзалах пункти вакцинації та експрес-тестування на COVID-19. Зробити щеплення проти COVID-19 можна на вокзалах у Києві, Львові, Харкові, Одесі та Дніпрі.

Одразу після вакцинації вам видадуть документ про одну дозу вакцини (форма 063-О), який можна пред’явити для подорожей. Можливість пройти експрес-тестування на коронавірусну хворобу стала доступною також залізничних вокзалах Києва, Львова, Харкова, Одеси, Дніпра, Запоріжжя, Мукачево, Кривого Рогу, Вінниці та Полтави. Укрзалізниця планує збільшувати перелік вокзалів, де діятимуть пункти вакцинації та тестування. Більше про нові правила перевезень можна прочитати за посиланням.

З додаткових питань щодо необхідних для поїздок документів можна звертатись на гарячу лінію МОЗ 0 800 60 20 19 та Укрзалізниці 0 800 50 31 11.

Поділитися в соціальних мережах:

Залишити коментар: