Служба безпеки України провела антитерористичні навчання у районі проведення операції Об’єднаних сил. Цього разу – у Маріуполі на Донеччині.

Про це повідомляє прес-центр СБУ.

За легендою, умовні терористи вирішили витягти зі слідчого ізолятора (СІЗО) свого спільника – бойовика так званих “Л/ДНР”. Для цього один із зловмисників під виглядом адвоката проник у будівлю слідчого ізолятору та проніс на собі вибуховий пристрій.

“Терористи” захопили заручників та висунули низку вимог, у тому числі виділити їм вертоліт для втечі на окуповану територію Донецької області. Бійці спецпідрозділів силових відомств вдало провели силову фазу – успішно нейтралізували «терористів» та звільнили «заручників»., а «теракту» – запобігли. Тренування відбувалися в умовах, максимально наближених до реальних.

За оцінками координаційної групи Антитерористичного центру при СБУ, учасники тренувань успішно відпрацювали алгоритми міжвідомчої взаємодії щодо проведення антитерористичної операції в районі ООС.

У тренуваннях взяли участь представники регіональних підрозділів Служби безпеки України, Національної поліції, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, підрозділи Міністерства юстиції, Держслужби з надзвичайних ситуацій, органів державної влади та місцевого самоврядування.

Відео: СБУ
Поділитися в соціальних мережах:

Залишити коментар: