СБУ продовжує комплексні заходи щодо запобігання та нейтралізації загроз розвідувально-підривної діяльності проти нашої держави. Під час багатоетапних міжвідомчих навчань у Житомирській області силовики відпрацювали алгоритми спільних дій зі знешкодження умовних «диверсійних» груп.

Про це повідомляє прес-центр СБУ.

Тренування проводили в умовах максимально наближених до реальних поблизу державного кордону з Республікою Білорусь. За легендою навчань у прикордонний район прибула ворожа «диверсійна» група для дестабілізації ситуації в регіоні. Щоб реалізувати це, вони намагалися проникнути до однієї з військових частин для здійснення серії «вибухів».

Військовослужбовці Збройних Сил України блокували спроби «зловмисників» приховано потрапити на територію стратегічного об’єкта і знешкодили двох «диверсантів». У ході навчальної операції спецпризначенці СБУ встановили місцезнаходження і нейтралізували інших учасників «ворожої» групи, які переховувались у покинутій будівлі прикордонного населеного пункту.

Метою проведення тренувань стало відпрацювання складових міжвідомчої взаємодії для запобігання можливих диверсійних і терористичних загроз. У заходах брали участь підрозділи СБУ, Збройних Сил України, Національної поліції, Держслужби з надзвичайних ситуацій, Національної гвардії, а також представники органів державної влади та місцевого самоврядування.

Після закінчення навчань їх організатори проаналізували стан протидиверсійної захищеності військового об’єкта і надали додаткові рекомендації щодо вдосконалення алгоритмів спільних дій під час виконання завдань за призначенням.Заходи проводила Координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні СБУ в Житомирській області.

Поділитися в соціальних мережах:

Залишити коментар: