Минулої доби в Україні спостерігалися ускладнення погодних умов в окремих областях України. Так, поривчастий вітер (місцями шквальний) та інтенсивні дощі призвели до підтоплення вулиць, приватних житлових будинків та дворогосподарств, а також до повалення дерев, пошкодження конструкцій, тощо.

Про це повідомляє прес-центр ДСНС.

Так, 22 липня у м. Одеси внаслідок інтенсивних опадів відбулося підтоплення 48 дворогосподарств та 10 ділянок автодоріг. Жертв та постраждалих немає. Підрозділами ДСНС надано допомогу 98 особам, у тому числі 39 дітей та 1 породілля. Відкачано близько 30 тис. м3 води. Від ДСНС залучено 130 осіб та 41 одиниця техніки (у тому числі 2 плавзасоби). Роботи тривають.

А 22 липня о 08:10 у с. Нерубайске Одеського району, внаслідок інтенсивних опадів виникло руйнування земляної греблі місцевого ставку, в результаті чого сталось підтоплення 10 приватних домоволодінь. Підрозділами ДСНС та комунальними службами проводились роботи по відкачуванню води та розчищенню ливневої каналізації. Роботи завершено.

22 липня у м. Бердянськ внаслідок інтенсивних опадів сталося підтоплення 70 дворогосподарств. Підрозділами ДСНС надано допомогу 32 особам, з них 10 дітей (виведено з підтоплених ділянок). Відкачано близько 740 м3 води. Роботи тривають. Від ДСНС залучено 38 осіб та 9 одиниць техніки.

22 липня у с. Двійне Генічеського району внаслідок інтенсивних опадів сталося підтоплення 6 житлових будинків та 25 присадибних ділянок. Відкачано близько 400 м3 води. Для відкачування води залучено 4 особи та 2 одиниці техніки, з них від ДСНС 2 особи та 1 одиниця техніки.

Інформація оновлюється. ДСНС наполегливо радить громадянам слідкувати за попередженням синоптиків та зважати на штормові попередження!
Поділитися в соціальних мережах:

Залишити коментар: