За минулий тиждень (з 03.05. по .09.05) підрозділи Державної служби України з надзвичайних ситуацій здійснювали виїзди для проведення заходів із запобігання надзвичайним ситуаціям, оперативного реагування на події та ліквідації їх наслідків, гасіння пожеж, проведення інших рятувальних заходів.

Про це повідомляє прес-центр ДСНС.

Протягом тижня надзвичайних ситуацій не виникло. Зареєстровано 2 тис. 30 надзвичайних подій, на які забезпечено реагування підрозділів ДСНС з виїздом до місця їх виникнення. В результаті вжитих заходів врятовано 42 особи. 

Ліквідовано 1 тис. 589 пожежврятовано на пожежах 27 осіб та не допущено знищення вогнем 453 будівлі і 36 од. техніки.  На пожежах загинуло 23 особи, орієнтовні збитки, за оперативними даними, становлять 13 млн. 437 тис. грн. З початку тижня піротехнічними підрозділами ДСНС здійснено 280 виїздів, у ході яких виявлено, вилучено та знищено 1 тис. 64 вибухонебезпечних предмети. Протягом тижня на водних об’єктах загинула 21 особа.

Відео: МНС
Миколаїв: вогнеборці продовжують боротись з пожежами на відкритих територіях

11 травня о 18:49 до Служби порятунку “101” надійшло повідомлення про пожежу очерету та сухої трави на відкритій території по вул. Рибній м. Миколаєва. До місця займання  направлено два відділення 5 державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Миколаївській області. Пожежа, яка становила площу 2 га, о 19:08 була локалізована та о 21:15 — ліквідована.

Її причина підпал. Від ДСНС працювало 2 одиниці техніки та 7 осіб. Додатково залучались співробітники поліції. Також зафіксовано два випадки пожежі сміття на відкритій території в м. Миколаєві. Працювали вогнеборці 1 та 4 ДПРЧ. Площа займань  150 кв. м. Причиною слугувало необережне поводження з вогнем. 

Шановні громадяни, дотримуйтесь правил пожежної безпеки, бережіть природу! Вогонь має нищівну силу, тому навіть кинутий у суху траву недопалок може спричинити масштабну пожежу. Навчайте культурі поведінки своїх діточок, дитячі пустощі із сірниками теж є однією з причин загорянь. В екстрених випадках телефонуйте до Служби порятунку за номером «101»!
Поділитися в соціальних мережах:

Залишити коментар: