Сьогодні, 3 квітня, в Міністерстві оборони України відбувся щоденний ранковий церемоніал вшанування захисників України, які загинули цього дня у різні роки внаслідок російської збройної агресії на сході України.

Про це повідомляє прес-центр Міністерства оборони України.

У заході взяли участь родичі полеглих українських воїнів, представники керівництва Міністерства оборони України, офіцери та працівники структурних підрозділів оборонного відомства, Генерального штабу ЗС України, Служби безпеки України, військовослужбовці Київського гарнізону.

Дзвін Пам’яті пролунав шість разів.

Цього дня у 2015 році внаслідок російської збройної агресії загинув

Солдат КАРПЮК Андрій Миколайович

Солдат СТЕПАНОВ Дмитро Миколайович

Капітан ЧУЧАЛІН Юрій Андрійович

У 2017 році

Солдат ЛАТЧЕНКО Артур Вікторович

Солдат МАКАРОВ Владислав Романович

Старший солдат ТРЕТЯК Олександр Євгенович

Присутні вшанували пам’ять захисників України хвилиною мовчання та поклали квіти до Стели Пам’яті.

Вічна пам’ять Героям, які полягли в боях за нашу вільну, незалежну Україну!

Відео: ВТУ
Українська сторона повідомляє про чергові грубі порушення з боку збройних формувань РФ та її найманців

Довідка. Зала пам’яті захисників України створена на вшанування пам’яті військовослужбовців, які загинули за свободу, незалежність і територіальну цілісність України, світовий мир та порядок. Її спеціально розташовано таким чином, щоби й військовослужбовці, працівники Міноборони та Генерального штабу, й пересічні громадяни могли зайти до Зали та віддати шану своїм захисникам.

Біля споруди Зали пам’яті облаштовано церемоніальний майданчик із Дзвоном Пам’яті та Стелою, у якій вмонтовано осколки снарядів. Щоденний поминальний ритуал здійснюється ударами дзвону, залежно від кількості загиблих у цей день.

В середині Зали пам’яті, на спеціальних подіумах, розміщено Книги пам’яті з іменами загиблих. Структура Книг побудована за принципом календаря: один розворот — один день, де згадуються всі загиблі у цей день за всі роки.

Поділитися в соціальних мережах:

Залишити коментар: