Сьогодні, 17 січня, в Міністерстві оборони України відбувся щоденний ранковий церемоніал вшанування захисників і захисниць України, які загинули за свободу, незалежність і територіальну цілісність нашої держави та під час проведення міжнародних операцій з підтримання миру і безпеки.

Про це повідомляє прес-центр Міноборони.

У заході взяли участь близькі та родичі полеглих Героїв, представники керівництва Міністерства оборони України, офіцери та працівники структурних підрозділів оборонного відомства, Генерального штабу ЗС України, представники Національної гвардії України,  військовослужбовці Київського гарнізону.

Дзвін Пам’яті пролунав тринадцять разів.

Цього дня у 2015 році, захищаючи Україну на Сході України, загинули:

Солдат ДІДАЧ Ігор Йосифович.

Підполковник КАРПЕНКО Василь Васильович.

Молодший сержант ЛИСЕНКО В’ячеслав Олексійович.

Сержант НАГОРНЯК Віталій Володимирович.

Солдат ОСТАПЕНКО Владислав Станіславович.

Прапорщик СІГАЄВ Віктор Геннадійович.

Солдат СУХІАШВІЛІ Тамаз.

Солдат ТРУХ Володимир Володимирович.

Сержант ФУРДИК Дмитро Миколайович.

У 2018  році загинули:

Старший солдат БЄЛЯЄВ Дмитро Володимирович

Доброволець ДІМІТРОВ Михайло Сергійович

Старший сержант ІВАНОВ Сергій Олексійович

Старший сержант ЧОПЕНКО Олександр Анатолійович.

Присутні вшанували пам’ять захисників України хвилиною мовчання.

Вічна пам’ять Героям, які полягли в боях за нашу вільну, незалежну Україну!

Довідка. Зала пам’яті захисників України створена на вшанування пам’яті військовослужбовців, які загинули за свободу, незалежність і територіальну цілісність України. Її спеціально розташовано таким чином, щоби й військовослужбовці, працівники Міноборони та Генерального штабу, й пересічні громадяни могли зайти до Зали та віддати шану своїм захисникам.

Біля споруди Зали пам’яті облаштовано плац для проведення урочистих церемоніальних заходів та Пам’ятний знак, у якій вмонтовано осколки снарядів із Дзвоном Пам’яті. Щоденний поминальний ритуал здійснюється ударами дзвону, залежно від кількості загиблих у цей день.

В середині Зали пам’яті, на спеціальних подіумах, розміщено Книги пам’яті з іменами загиблих. Структура Книг побудована за принципом календаря: один розворот – один день, де згадуються всі загиблі у цей день за всі роки.

Відео: ВТУ
Поділитися в соціальних мережах:

Залишити коментар: