Сьогодні, 27 січня, в Міністерстві оборони України відбувся щоденний ранковий церемоніал вшанування захисників і захисниць України, які загинули за свободу, незалежність і територіальну цілісність нашої держави та під час проведення міжнародних операцій з підтримання миру і безпеки.

Про це повідомляє прес-центр Міноборони.

У заході взяли участь близькі та родичі полеглих Героїв, представники керівництва Міністерства оборони України, офіцери та працівники структурних підрозділів оборонного відомства, Генерального штабу ЗС України,  представники НГУ та МВС,  військовослужбовці Київського гарнізону.

Дзвін Пам’яті пролунав сім разів.

Цього дня у 2015 році, захищаючи Україну на Сході України загинули:

Солдат ВОЙЦЕХОВСЬКИЙ Віктор Вікторович.

Солдат ГОЛИК Анатолій Михайлович.

Солдат КРАВЧИК Євгеній Віталійович.

Солдат ЛЕПЕХА Андрій Анатолійович.

Солдат ПЛОЦИДИМ Олександр Олександрович.

Старший солдат РИМАР Ігор Миколайович.

У 2018 році віддав життя за Україну старший солдат НГУ СЛИВКА Мирослав Миколайович.

Присутні вшанували пам’ять захисників України хвилиною мовчання.

Вічна пам’ять Героям, які полягли в боях за нашу вільну, незалежну Україну!

Довідка. Зала пам’яті захисників України створена на вшанування пам’яті військовослужбовців, які загинули за свободу, незалежність і територіальну цілісність України. Її спеціально розташовано таким чином, щоби й військовослужбовці, працівники Міноборони та Генерального штабу, й пересічні громадяни могли зайти до Зали та віддати шану своїм захисникам.

Біля споруди Зали пам’яті облаштовано плац для проведення урочистих церемоніальних заходів та Пам’ятний знак, у якій вмонтовано осколки снарядів із Дзвоном Пам’яті. Щоденний поминальний ритуал здійснюється ударами дзвону, залежно від кількості загиблих у цей день.

В середині Зали пам’яті, на спеціальних подіумах, розміщено Книги пам’яті з іменами загиблих. Структура Книг побудована за принципом календаря: один розворот – один день, де згадуються всі загиблі у цей день за всі роки.

Відео: ВТУ

Читайте також інші новини

Поділитися в соціальних мережах:

Залишити коментар: