Сьогодні, 24 січня, в Міністерстві оборони України відбувся щоденний ранковий церемоніал вшанування захисників і захисниць України, які загинули за свободу, незалежність і територіальну цілісність нашої держави та під час проведення міжнародних операцій з підтримання миру і безпеки.

Про це повідомляє прес-центр Міноборони.

У заході взяли участь близькі та родичі полеглих Героїв, представники керівництва Міністерства оборони України, офіцери та працівники структурних підрозділів оборонного відомства, Генерального штабу ЗС України, представники ДСНС та НГУ,  військовослужбовці Київського гарнізону.

Дзвін Пам’яті пролунав десять разів.

Цього дня у 2015 році, захищаючи Україну на Сході України загинули:

Молодший сержант БЕРЕЗА Олександр Григорович.

Рядовий міліції ГРЕБЕНЮК Максим Олегович.

СержантЖУК Василь Володимирович.

Старший сержант КОНОПЛЬОВ Андрій Анатолійович.

Сержант служби цивільного захисту ЗЛАТЬЄВ Костянтин Олександрович.

Старший солдат МИКОЛАЙЧУК Дмитро Васильович.

Сержант ЛАСКІН Сергій Володимирович.

Капітан ПОПОВ Олександр Олександрович.

Старший сержант ХІВРИЧ Сергій Олександрович.

СолдатШЕВЦОВ Олександр Михайлович.

Присутні вшанували пам’ять захисників України хвилиною мовчання.

Вічна пам’ять Героям, які полягли в боях за нашу вільну, незалежну Україну!

Довідка. Зала пам’яті захисників України створена на вшанування пам’яті військовослужбовців, які загинули за свободу, незалежність і територіальну цілісність України. Її спеціально розташовано таким чином, щоби й військовослужбовці, працівники Міноборони та Генерального штабу, й пересічні громадяни могли зайти до Зали та віддати шану своїм захисникам.

Біля споруди Зали пам’яті облаштовано плац для проведення урочистих церемоніальних заходів та Пам’ятний знак, у якій вмонтовано осколки снарядів із Дзвоном Пам’яті. Щоденний поминальний ритуал здійснюється ударами дзвону, залежно від кількості загиблих у цей день.

В середині Зали пам’яті, на спеціальних подіумах, розміщено Книги пам’яті з іменами загиблих. Структура Книг побудована за принципом календаря: один розворот – один день, де згадуються всі загиблі у цей день за всі роки.

Відео: Міноборони

Читайте також інші новини

Поділитися в соціальних мережах:

Залишити коментар: