Сьогодні, 25 травня, район проведення операції Об’єднаних сил відвідали німецькі парламентарі на чолі зі співголовою партії «Союз90/Зелені» паном Робертом Габеком.

Про це повідомляє прес-центр ООС.

Іноземних гостей супроводжували заступник Командувача об’єднаних сил генерал-майор Едуард Москальов та Директор першого територіального департаменту Міністерства закордонних справ України Василь Химинець.

Мета візиту – ознайомлення з поточною безпековою та оперативною ситуацією в районі проведення ООС, зокрема поблизу великих міст, в яких проживає цивільне населення та зосереджені об’єкти промисловості.

Візит розпочався із брифінгу на території однієї з бригад, де заступник Командувача об’єднаних сил поінформував присутніх про ситуацію вздовж лінії зіткнення та закцентував увагу на заходах, що вживаються для покращення гуманітарної складової. Як черговий доказ російської агресії, іноземцям продемонстрували залишки боєприпасів, вироблених в РФ і випущених ворогом у бік українських позицій.

Після брифінгу, німецька делегація відвідала зруйноване селище Широкине, аби на власні очі побачити наслідки «русского міра». Через збройну агресію РФ мешканці цього курортного населеного пункту біля моря, що поблизу Маріуполя, залишили свої оселі й не можуть повернутися у власні домівки.

Офіційні партнери:
https://unn.org.ua/wp-content/uploads/2021/05/baner1.jpg

Важливо, аби інформацію про війну в Україні наші закордонні партнери отримували саме від українців, – зауважив представник МЗС України, Директор першого територіального департаменту Василь Химинець. – Під час таких візитів вони на власні очі бачать наслідки обстрілів українських міст російськими військами. Спілкуючись з українськими військовими, з перших вуст дізнаються про реальну ситуацію на фронті. Ми переконані, завдяки таким візитам підтримка України на міжнародній арені лише зростатиме.

Депутатка Європарламенту і член комітету закордонних справ ЄС Пані Віола фон Крамон-Таубадель в Україні і зокрема, в Луганській і Донецькій областях, була безліч разів. Вона ініціювала впровадження зелених технологій в регіоні ще до агресії РФ.

Зокрема, будівництво установки із виробництва біогазу у Волновасі та спорудження вітрової електрогенеруючої станції неподалік Широкиного.

– Дуже прикро, що вітряки, які ми бачили з даху будинка в Широкиному, зараз знаходяться на території, окупованій російськими військами та не працюють, – сказала депутатка Європарламенту. – Сумно дивитися на ті руйнування, які спричинила війна. Я люблю Україну, люблю українців. Ви дуже хороші, миролюбні люди, а ця війна – великий тягар і випробування для вас.

Вона також зазначила, що європейські лідери країн мають колективно обдумати, як ефективно допомагати Україні.

Надання мобільних шпиталів, прийняття поранених українських воїнів на реабілітацію, звісно, добре. Але слід подумати, як Україні надати оборонну зброю, яка допоможе протистояти збройній агресії, адже ваша держава має на це право, – підсумувала візит пані фон Крамон.

Поділитися в соціальних мережах:

Залишити коментар: