Днями військовослужбовці відділу «Троїцьке» зі складу Об’єднаних сил завітали до малечі Троїцького ясла-садка «Теремок». Прикордонники зробили виставку сучасного обладнання. Охоронці кордону ознайомили дітлахів з військовою технікою ближче та продемонстрували різні прилади, що використовують в службовій діяльності.

Про це повідомляє прес-центр ООС.

Діти були в захваті від виставки техніки, яку зробили «зелені кашкети», адже, все що вони бачили, можна було й спробувати на дотик. Також «чомучки» ставили багато питань, на які прикордонники детально відповідали. Оченята вихованців садочка світились гордістю за таку важливу увагу з боку захисників кордонів і Батьківщини.

Та справжньою цікавинкою і найяскравішими враженнями для дітей стало спілкування зі службовими собаками Джеком і Лімою, які треновані задля виявлення вибухових та наркотичних речовин. Вухасті побратими прикордонників продемонстрували свою роботу вихованцям. Діти були щасливі та наввипередки бігли аби ближче поспілкуватись з чотирилапими друзями.

На прикордонників очікувала маса щирих усмішок та теплих обіймів радісної малечі. Директорка дитсадка подякувала начальнику та прикордонникам відділу прикордонної служби «Троїцьке» за взаєморозуміння, пізнавальне та цікаве заняття для маленьких вихованців.

Читайте також інші новини

Поділитися в соціальних мережах:

Залишити коментар: