Правопорушників виявив військовослужбовець відділення інспекторів прикордонної служби «Гута», який саме їхав з місця проживання у підрозділ. Прямуючи на службу, прикордонник помітив на околиці села Гута двох підозрілих незнайомців, які рухалися в бік держрубежу через снігові замети.

Про це повідомляє прес-центр ДПСУ.

У вказане військовослужбовцем місце одразу ж вислали групу реагування. Доки не прибув наряд, інспектор вів спостереження за рухом невідомих та скеровував колег. Правопорушників затримали за кілометр від кордону. Чоловіки мали при собі паспортні документи громадян Грузії. Обидва визнали, що мали намір незаконно перетнути кордон зі Словаччиною, а кінцевою точкою їхнього маршруту мала стати Франція.

Затриманих доправили у пункт тимчасового тримання Чопського прикордонного загону.  Після встановлення усіх обставин правопорушення, їх притягнуть до відповідальності за спробу незаконного перетину державного кордону.

Відео: ДПСУ

Прикордонники затримали трьох непальців біля кордону зі Словаччиною

Не вдалось дістатись Словаччини трійці іноземців, які вирішили у незаконний спосіб перетнути державний кордон. На заваді їхній подорожі стали прикордонники відділення інспекторів прикордонної служби «Паладь-Комарівці» Чопського загону.

Учора ввечері під час несення служби у пункті пропуску «Павлово» прикордонний наряд помітив, що околицею села Батфа Ужгородського району в бік держрубежу рухаються троє невідомих. На пошуки ймовірних правопорушників, які оминали пункт пропуску, вибула група реагування.

Іноземців затримали за півтора кілометри від кордону. Вони виявилися громадянами Непалу та мали при собі посвідки на тимчасове проживання в Україні.

Затриманих, у діях яких вбачають ознаки правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України», доставили у пункт тимчасового тримання Чопського прикордонного загону. Їхню подальшу долю вирішуватиме суд.

Поділитися в соціальних мережах:

Залишити коментар: