Охороняти кордон – справа вкрай відповідальна. Виявити зброю, наркотики та цигарки, або ж затримати порушника під силу не кожному. І на допомогу в цьому прикордонникам завжди прийдуть незамінні помічники, вірні та надійні напарники – службові собаки.

Про це повідомляє прес-центр ДПСУ.

Без цих хвостатих охоронців не обходиться жодний підрозділ Державної прикордонної служби України. А навчають чотирилапих прикордонників у Кінологічному навчальному центрі.

Так, успішно завершили навчання та склали випускні іспити понад 130 кінологів та їх вихованців. Це юнаки та дівчата, які за покликом серця вирішили стати кінологами та поєднали своє життя з охороною державних рубежів.

Навчання тривало до 6 місяців. За цей час прикордонники опанували професію кінолога та стали справжніми професіоналами своєї справи, а чотирилапі «курсанти» навчилися виявляти зброю, наркотики та цигарки, а ще затримувати порушників. Іспити успішно складено і черговий чотирилапий спецназ вирушив на охорону державних рубежів, тож у порушників тепер жодного шансу порушити кордон.

Поділитися в соціальних мережах:

Залишити коментар: