В результаті бойових дій було пошкоджено чимало житлових будинків мирних мешканців Донеччини. Самостійно відновити будинки для більшості людей – неможливо, адже переважна більшість громадян – це самотні літні люди, пенсіонери, багатодітні родини.

Про це повідомляє прес-центр ООС.

Розуміючи проблеми та потреби громадян, керівництво Донецької обласної державної адміністрації у співпраці із командуванням ООС та Державною службою України з надзвичайних ситуацій здійснюють відновлення пошкодженого в результаті обстрілів житла у прифронтових населених пунктах.

На Донеччині в районі ООС з 1 квітня працюють представники ДСНС з усієї країни. Вони ремонтують дахи, замінюють скління, встановлюють на дахах “коники”. Надзвичайники здійснюють усі необхідні ремонтні роботи у будинках, які були пошкоджені в результаті обстрілів російсько-окупаційних військ.

З початку квітня і по теперішній час на Донеччині в населених пунктах поблизу лінії розмежування відновлено 280 будинків. Роботи тривають, у планах у рятувальників відновити якомога більше осель.

Поділитися в соціальних мережах:

Залишити коментар: