У Києві, 21 листопада, біля Офісу президента пройшла акція протесту. Поліція не зафіксувала грубих порушень та нікого не затримала. Сотні людей прийшли на вулицю Банкову з Майдану.

Про це повідомляє Суспільне.

Правоохоронці пропустили частину активістів до будівлі, але тільки після перевірки речей. Інші учасники акції залишилася за парканом та пробувалі прорватися через кордон поліції, в результаті чого виникла штовханина. Люди кричали “Ганьба!”, “Зелю геть!”. Серед учасників протесту представники партії “Демократична сокира” і “Руху опору капітуляції”.

Учасники акції пообіцяли повернутися 1 грудня, якщо до цього часу не буде звільнений керівник ОП Андрій Єрмак.

Як пояснив Суспільному речник президента Сергій Нікіфоров, людей могли не пустити до будівлі Офісу президента через заходи безпеки, зокрема відмову показати поліції вміст рюкзаків та особистих речей.

Речниця Національної поліції Мар’яна Рева поінформувала, що під час протестної акції не було зафіксовано грубих порушень та нікого не затримано.

“Щодо штовханини, непорозумінь, які виникли близько 19 години. Ситуація була в тому, що потрібно було пройти огляд і деякі люди відмовлялися пройти огляд і їх не пускали на територію Офісу Президента. Ті особи, які пройшли перевірку, вони безперешкодно потрапили і продовжили свою мирну акцію. Загалом ніяких грубих порушень не зафіксовано, акція пройшла мирно. Затриманих немає”, — розповіла вона.

Відео: Радіо Свобода

Незадовго до протестної акції, ввечері 21 листопада, на ТЦ “Глобус” на Майдані Незалежності розгорнули банер із зображенням президента Володимира Зеленського та глави Офісу президента Андрія Єрмака та написом “Їхня брехня принижує. Захистимо нашу гідність”. Однак банер швидко зняли.

Поділитися в соціальних мережах:

Залишити коментар: