Національна паралімпійська збірна команда України продовжує яскравий виступ на Чемпіонаті світу з зимових видів спорту, що триває в норвезькому Ліллехаммері. Вчора у біатлоні, індивідуальна гонка, наші спортсмени вибороли 6 високих нагород, серед яких 2 золоті, 2 срібні та 2 бронзові медалі.

Про це повідомляє Національний паралімпійський комітет України.

Завдяки яскравому виступу Україна одразу піднялась на 2 позицію Чемпіонату світу, поступившись лише нейтральним атлетам з Росії та випередивши сильну команду США.

Неймовірним знову виявився український подіум (вже втретє на цих змаганнях) у виконанні наших спортсменок:

  • Буй Ірина – золота медаль (Вінницька обл.);
  • Кононова Олександра – срібна нагорода (Київська обл.);
  • Ляшенко Людмила – бронзова медаль (Харківська обл.).

А також не менш яскравим був виступ спортсмена з ураженнями опорно-рухового апарату (клас сидячі) львів’янина Баля Павла, який став першим, обігнавши своїх сильних суперників. Це перша золота нагорода у доробку спортсмена за весь час участі його в міжнародних змаганнях.

У спортсменів з порушеннями зору:

  • Ковалевський Анатолій – срібна нагорода (Київська обл.);
  • Казік Олександр (тотально незрячий) – бронзова медаль (Вінницька обл.)

За п’ять змагальних днів у доробку українських паралімпійців – 19 нагород – 5 золотих, 6 срібних та 8 бронзових медалей, а також три українських п’єдестали у виконанні наших спортсменок.

Офіційні результати.

Трансляція наживо – на офіційній фейсбук-сторінці Національного комітету спорту людей з інвалідністю України та на унікальному інклюзивному телеканалі Equalympic.

Поділитися в соціальних мережах:

Залишити коментар: