Папа Римський Франциск засудив домашнє насильство та заявив, що ті, хто вчиняють насильство над жінками, займаються чимось «майже сатанинським».

Про це повідомляє Громадське з посиланням на The Guardian.

Папа Римський вже засуджував домашнє насильство, але, як пишуть ЗМІ, нинішня заява є найгострішою. Він виголосив її під час програми, яку транслювали 19 грудня на італійському телебаченні. Глава Католицької церкви поспілкувався з трьома жінками та чоловіком, які зіштовхнулися з певними труднощами. Наприклад, одна жінка розповіла, що втекла з будинку, де було насильство, разом із чотирма дітьми.

«Кількість жінок, яких б’ють і над якими знущаються у своїх будинках, навіть їхні ж чоловіки, дуже і дуже велика. Для мене це майже сатанинське, оскільки користуються ситуацією, щоб напасти на людину, яка не може себе захистити, яка може лише заблокувати удари», — заявив Папа Римський.

Він також сказав, що жінки, які постраждали від насильства, не втрачають гідності. За даними поліції Італії, щодня у країні стається близько 90 випадків насильства над жінками, з них 62% випадки — це саме домашнє насильство.

Український інститут майбутнього спільно з Нью Імідж Груп провели нове соціологічне дослідження щодо масштабів домашнього насильства в Україні.

2 млн українців стверджують, що стали жертвами жорсткого поводження у побуті

Поділитися в соціальних мережах:

Залишити коментар: