Триває активна фаза командно-штабних навчань з позначенням дій військ з однією з підпорядкованих військових частин ОК «Північ».
Перевірку практичних дій підрозділів бригади здійснював начальник штабу – заступник Командувача Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-майор Ігор Танцюра.

Про це повідомляє Оперативне командування “Північ”.

Поставлені завдання у складі рот та батальйону відпрацювали танкові, інженерні й артилерійські підрозділи, ППО, розвідка та ін. Учасниками навчань стали і представники підрозділів Національної гвардії та Служби Безпеки України.

Практичний етап командно-штабного навчання передбачав проведення наступальних, контрнаступальних та оборонних дій. Серед іншого – подолання мінного поля, евакуацію поранених та пошкодженої техніки, аеророзвідку тощо.

Зниклий військовослужбовець, обстріли з гранатомета та перешкоджання діяльності ОБСЄ

Черговий день навчань дав змогу командуванню оцінити спроможність управління бригади планувати та управляти підпорядкованими підрозділами в різних умовах обстановки.
Управління протягом усього часу проведення командно-штабних навчань здійснюється відповідно до G-структури, що відповідає стандартам армій країн НАТО.

Протягом минулої доби, 3 лютого, на переважній більшості ділянок відповідальності частин і підрозділів в районі проведення операції Об’єднаних сил спостерігалась тиша. Лише в районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання «Схід» було зафіксовано два порушення режиму припинення вогню. Про це повідомляє прес-центр ООС.

Так, неподалік населеного пункту Гнутове російсько-окупаційні війська відкривали вогонь в бік українських позицій з автоматичного станкового гранатомета. А поблизу Водяного, що на Приазов’ї, окупанти здійснили кілька пострілів з підствольного гранатомета.

Про всі факти порушень режиму припинення вогню через Українську сторону СЦКК повідомлено представників ОБСЄ. Бойових втрат серед українських захисників не було. Від початку поточної доби, 4 лютого, порушень режиму припинення вогню не зафіксовано. Обстановка в районі проведення операції Об’єднаних сил і надалі контрольована українськими воїнами.

У районі проведення операції Об’єднаних сил виконують завдання й інші складові сил оборони.

Так, минулої доби, 3 лютого, представники Національної поліції України зі складу ОС зафіксували 98 адміністративних правопорушень. Підрозділами поліції зведених загонів перевірено 4786 транспортних засобів та 4610 осіб. На причетність до збройних формувань Російської Федерації до територіальних підрозділів особи не доставлялись.

Минулої доби через контрольний пункт в’їзду-виїзду «Станиця Луганська» на тимчасово окуповану територію України прослідувало 774 особи, на підконтрольну Україні територію прибуло 766 осіб.

Залишити коментар: