Українські спортсмени Олексій Середа та Ксенія Байло завоювали «золото» у змішаних синхронних стрибках з вишки на чемпіонаті Європи, який проходить в угорському Будапешті. Українська пара набрала 325,68 бали, більш ніж на 18 балів випередивши срібних призерів з Великобританії.

Про це повідомляє sport.ua.

Чемпіонат Європи зі стрибків у воду розпочався зі змішаної програми. У перший день змагань були розіграні медалі в командних змаганнях, а другий комплект нагород – у змішаних стрибках з 10-метрової вишки. На цю дисципліну заявилися лише п’ять збірних – Україна, Італія, Велика Британія, Німеччина та Росія. У складі збірної України виступали 15-річні Олексій Середа та Ксенія Байло.

У програмі змішаних стрибків з 10-метрової вишки було п’ять стрибків. Перші два у всіх команд мали бути однакової складності, і після цього етапу Україна ділила перше місце з Росією, зовсім поруч були інші збірні. Вирішальним виявився четвертий стрибок – Середа та Байло провели його значно краще за суперників, змогли створити собі гандикап у більш ніж 10 очок. Фактично, в останньому стрибку потрібно було уникнути помилки, і українці впоралися із завданням.

Відео: Ukrainian Sport TV
Поділитися в соціальних мережах:

Залишити коментар: