З боку російсько-окупаційних військ зафіксовано 1 порушення режиму припинення вогню. Українські захисники відкривали вогонь у відповідь та змусили противника припинити обстріл. Втрат серед військовослужбовців Об’єднаних сил внаслідок дій ворога немає.

Про це повідомляє прес-центр Міноборони.

В бік НОВОСЕЛІВКИ окупанти здійснили обстріл зі станкових протитанкових, автоматичних станкових гранатометів та великокаліберних кулеметів. Завдяки зусиллям наших воїнів рубежі українських підрозділів залишилися незмінними.

Відео: Радіо Свобода

Криміногенна ситуація в районі проведення операції Об’єднаних сил оцінюється як стабільна.

За минулу добу підрозділами поліції зведених загонів перевірено 2967 транспортних засобів, 3492 особи, а також виявлено 29 адміністративних правопорушень та розкрито 15 злочинів. Через контрольні пункти в’їзду-виїзду на тимчасово окуповану територію прослідувала 641 особа, а на підконтрольну Україні територію прибуло 575  осіб. В порядку реалізації комплексу безпекових заходів в інтересах цивільного населення піротехнічні розрахунки ДСНС України зі складу Об’єднаних сил розмінували майже 1,5 гектари території та передали на знищення 243 вибухонебезпечні предмети. Підрозділи Об’єднаних сил тримають ситуацію під контролем та продовжують виконувати визначені завдання з відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації.

Командування Медичних сил про епідемічну ситуацію у Збройних Силах України станом на 6 грудня 2021 року:

Станом на 10.00 6 грудня в Збройних Силах України на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, хворіє 1361 особа. Всього за час пандемії одужало 31 897 осіб, летальних випадків 108. На ізоляції (у тому числі самоізоляції) перебуває 181 особа. За минулу добу зареєстровано 14 нових випадків захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19.

Від початку вакцинальної кампанії у Збройних Силах України 237 370 осіб отримали 1 дозу вакцини. 2 дози вакцини отримали 222 463 особи.

Щоб вберегти себе та свою родину від інфікування, Командування Медичних сил Збройних Сил України закликає зробити щеплення та дотримуватися правил карантину і особистої гігієни. Нагадуємо, що для набуття стійкого імунітету, після повторного щеплення, повинно пройти не менше двох тижнів. Звертаємося до вас не зволікати з їх здійсненням аби уберегти себе та оточуючих від цієї хвороби. Закликаємо також пояснити важливість здійснення вакцинації своїм близьким та знайомим.

Поділитися в соціальних мережах:

Залишити коментар: