Упродовж минулої доби, 3 січня, з боку російсько-окупаційних військ зафіксовано 3 порушення режиму припинення вогню. Внаслідок дій ворога один військовослужбовець Об’єднаних сил дістав поранення. Воїну надано медичну допомогу та евакуйовано до лікувального закладу. Стан його здоров’я – важкий.

Про це повідомляє прес-центр Міноборони.

У бік СВІТЛОДАРСЬКА окупанти відкривали вогонь з автоматичних та протитанкових гранатометів. В напрямку ЛЕБЕДИНСЬКОГО противник відкривав вогонь зі стрілецької зброї. Поблизу ШУМІВ російські найманці здійснили обстріл з автоматичних станкових гранатометів.

Станом на 11 годину ранку, 4 січня, порушень режиму припинення вогню з боку російсько-окупаційних військ не зафіксовано. Завдяки зусиллям наших воїнів рубежі українських підрозділів залишилися незмінними.

Відео: ДТВ

Криміногенна ситуація в районі проведення операції Об’єднаних сил оцінюється як стабільна.

За минулу добу підрозділами поліції зведених загонів перевірено 2975  транспортних засобів, 3612 осіб, 2 особи – на причетність до збройних формувань Російської Федерації, а також виявлено 22 адміністративні правопорушення та розкрито 42 злочини. Через контрольні пункти в’їзду-виїзду на тимчасово окуповану територію прослідувало 674 особи, а на підконтрольну Україні територію прибуло 924 особи.

В порядку реалізації комплексу безпекових заходів в інтересах цивільного населення піротехнічні розрахунки ДСНС України зі складу Об’єднаних сил розмінували майже 1,5 гектари території та передали на знищення 54 вибухонебезпечні предмети. Підрозділи Об’єднаних сил продовжують виконувати визначені завдання з відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації.

Відео: ВТУ

Головне управління розвідки Міністерства оборони України інформує:

Командування ЗС РФ продовжує утримувати в готовності до застосування з’єднання і частини оперативного угруповання російських окупаційних військ на тимчасово окупованій території в Донецькій та Луганській областях. Зокрема, на період проведення новорічних свят противник посилив передові позиції 1-го (Донецьк) та 2-го (Луганськ) армійських корпусів додатковим особовим складом та засобами вогневого ураження.

Крім того, окупантами розгорнуті додаткові елементи системи розвідки вздовж лінії зіткнення, збільшена кількість снайперських пар. Під керівництвом офіцерів ЗС РФ проводяться тренування з управління вогнем артилерії з уточненням цілей для ураження на позиціях підрозділів Об’єднаних сил.

Поділитися в соціальних мережах:

Залишити коментар: