Головне управління розвідки Міністерства оборони України інформує щодо обстановки на тимчасово окупованій території в Донецькій та Луганській областях станом на 19 листопада.

Про це повідомляє прес-центр Міністерства оборони України.

За наявною інформацією, російські окупаційні адміністрації на тимчасово окупованій території в Донецькій та Луганській областях ініціювали пропозицію про дозвіл на офіційному рівні призивати громадян РФ для проходження військової служби за контрактом у з’єднаннях і частинах 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК.

Крім того, командування ЗС РФ продовжує активну агітацію населення на тимчасово окупованій території в Донецькій та Луганській областях для проходження військової служби у складі російських окупаційних військ. Водночас, російське окупаційне командування дозволило оформлення на військову службу за контрактом усіх охочих, у тому числі, осіб з кримінальним минулим та алко- і наркозалежних.

Росія проводить проти України масштабну спецоперацію з дестабілізації ситуації

Про це розповів начальник ГУР МО України бригадний генерал Кирило Буданов

Очільник воєнної розвідки України повідомив, що Москва проводить зараз масштабну спецоперацію проти України в енергетичній, економічній і військовій сферах.

“Йде масштабна спецоперація проти України з дестабілізації ситуації всередині та зовні. Задум Москви досить простий – дестабілізація ситуації зсередини з використанням багатьох наративів від антивакцинаторів і невдоволених з різних причин. Міграційна криза, яка також має на меті збурити суспільство. Масштабна енергетична криза, яка все-таки насувається, за нашою оцінкою”, – зазначив Кирило Буданов та додав, що на фоні вищесказаного відбуваються “масштабні маневрування російської армії з накопиченням на певному віддаленні від українського кордону. Це накопичення буде тривати і вийде на пік у кінці січня 2022 року”.

Поділитися в соціальних мережах:

Залишити коментар: