Українська співачка та актриса зі Львова, художній керівник Театрального центру “Слово і голоС” Наталія Половинка вп’яте визнана найкращою актрисою за головну роль в українській військовій драмі «Мати Апостолів», режисер Заза Буадзе.

6-14 листопада в італійському місті Терні пройшов 17-й кінофестиваль Terni Film Festival. «Мати Апостолів» отримав одразу чотири нагороди:

  • Нагорода екуменічного жюрі Ватикану;
  • «Найкраща акторка» – Наталія Половинка;
  • «Найкращий саундтрек» – Роман Григорів та Ілля Разумейко;
  • Гран-прі фестивалю: «Найкращий фільм».

Загалом, це вже 25 нагород фільму та команди за менш, ніж рік часу від прем’єрного показу – в США, Канаді та в Італії, та в українському Маріуполі.

«Наталія Половинка за роль матері Софії в цьому фільмі отримала вже п’ять престижних міжнародних нагород: три «Найкраща актриса», «Найкращий актор фестивалю», «Найкраща жіноча роль», – повідомив продюсер фільму Дмитро Овечкін.

«Це дуже важливі для мене перемоги фільму, – говорить Наталія Половинка, – як ми, так і жюрі зі священиків з цілого світу були здивовані і втішені, що вони зійшлися з вибором найкращого фільму фестивалю з мистецьким жюрі, їх слова: «Це не лише професійна перемога, а й духовна, людська.» На врученні премії мої слова: «Кожна перемога нашого фільму – це крок до перемоги у цій війні».

Фестиваль Terni Film Festival організовується Інститутом теологічних та історико-соціальних досліджень ISTESS, єпархією Терні-Нарні-Амелія та Єпископальною конференцією Умбрії, під патронатом Папської ради з культури.

Почесний президент фестивалю – кінорежисер Кшиштоф Зануссі. Нагороди отримали особисто режисер фільму Заза Буазе та актриса Наталія Половинка.Нагадаємо, «Мати Апостолів» – українська військова драма 2020-го року, прем’єра в Україні відбулася 3 грудня. Режисер – Заза Буадзе, сценаристи – Ратха Макеєнкова і Заза Буадзе, продюсер Дмитро Овечкін, в ролях: Наталія Половинка, Богдан Бенюк, Олександр Пожарський. Фільм знятий за реальними подіями, які відбувалися на сході України в 2014-2015 роках.

Відео: UFD

Виробник — «Студія «Золоте Руно» за підтримки Міністерство культури та інформаційної політики України.

Поділитися в соціальних мережах:

Залишити коментар: