У два насичені дні змагань (5-6 липня) в українських фехтувальників – три золоті та 1 срібна нагороди та перше місце у світі. Другу світову позицію обійняла команда Італії, третю – Греції. В чемпіонаті світу взяли участь 56 учасників з 12 країн світу. 15 спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату виступили від України.

Про це повідомляє прес-центр Національного паралімпійського комітету України.

Сьогодні знов золоту нагороду виборов Сергій Шавкун (категорія С). У фінальному поєдинку наш 49-річний фехтувальник блискавично переміг 20-річного італійця – рахунок 15:5. І ми знаємо секрет його двох золотих медалей цього чемпіонату світу – він присвятив їх своїй маленькій донечці Мирославі, яка народилась 10 березня 2021 року.

Жіноча шабельна команда у складі Бреус Євгенії (кат. А), Морквич Наталіїї (кат. А), Дьолог Надії (кат. В) та Федоти Олени (кат. В) у фіналі у запеклій боротьбі, на жаль, поступилася грузинкам, здобувши “срібло.”

Отож, у підсумку чемпіонату світу: у Сергія Шавкуна – 2 золоті нагороди, 1 золота медаль у чоловічої шабельної команди (Андрій Демчук (кат. А), Манько Артем (кат. А), Серьоженко Дмитро (кат. В) та Дацко Антон (кат.В)) та 1 «срібло» у жіночої шабельної команди (склад зазначено вище). Вже 8 липня у Варшаві розпочнеться кубок світу, в якому братимуть участь 145 спортсменів з 19 країн.

Поділитися в соціальних мережах:

Залишити коментар: