Групу іноземців затримали вчора прикордонники Мукачівського загону у ході проведення спільних зі співробітниками управління патрульної поліції заходів.

Про це повідомляє прес-центр ДПСУ.

Перевіряючи надану офіцерами головного оперативно-розшукового відділу Мукачівського прикордонного загону інформацію, військовослужбовці відділу «Лужанка» спільно з оперативниками на околиці н.п. Астей побачили чотирьох чоловіків та жінку, які рухалися в бік державного кордону.

Усі п’ятеро осіб повідомили, що є громадянами Непалу. Іноземців віком від 21 до 29 років затримали та доставили в прикордонний підрозділ. У ході первинного опитування стало відомо, що нелегальні мігранти в Україну потрапили законно за студентськими запрошеннями, проте в  навчальних аудиторіях так і не з’явилися. Натомість, маючи намір потрапити до однієї з країн ЄС, стали шукати шляхи незаконного перетину українсько-угорського кордону.

На затриманих склали протоколи про адмінправопорушення. Справу буде скеровано до суду, який і надасть оцінку діям іноземців. Наразі прикордонники проводять заходи щодо встановлення ймовірних організаторів незаконної подорожі непальців.

Відео: ДПСУ

Читайте також інші новини

Поділитися в соціальних мережах:

Залишити коментар: