14 січня о 13:00 до Служби порятунку надійшло повідомлення про те, що під час проходження туристичного маршруту на г. Піп Іван Мармароський Рахівського району втратив орієнтир і заблукав 25-річний мешканець Львова.

Про це повідомляє прес-центр ДСНС.

Рятувальники прочісували місцевість до пізнього вечора, періодично підтримуючи з хлопцем телефонний зв’язок. Врешті-решт пошуки довелося призупинити через погіршення погодних умов – розпочалася сильна заметіль, висота снігового покриву сягала 1 метра, видимість становила не більше 5 метрів.

Фото: ДСНС
Україну очікує погіршення погодних умов
​​До уваги туристів, які зібрались у гори!

Зараз на г. Піп Іван Чорногірський хмарно, видимість обмежена до 30 м. За ніч випало близько 15 см снігу температура – 8 градусів морозу. Видимості немає. Уважно перегляньте це коротеньке відео, що зняли сьогодні наші гірські рятувальники на г. Піп Іван, щоб зрозуміти ступінь небезпеки походів у гори.

Відео: ДСНС

Ми переконливо радимо туристам утриматись від виходу у високогір’я!

Оновлено! О 21:00 15 січня до Служби порятунку надійшла інформація про те, що туристами-волонтерами, які також допомагали у пошуках, заблукалого туриста-львів’янина знайдено в районі полонини Струнга.

Наразі він знаходиться у безпечному місці, стан його здоров’я, за словами туристів, які його знайшли, задовільний. На зустріч волонтерам рухаються #рятувальники на всюдиході Богун, яким у подальшому заблукалого буде доправлено до найближчого населеного пункту.

Фото: ДСНС
Поділитися в соціальних мережах:

Залишити коментар: