Внаслідок суттєвого зниження температурних показників, рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій в регіонах розгорнуто пункти обігріву. Це зроблено з метою недопущення випадків обмороження та загибелі людей.

Про це повідомляє прес-центр ДСНС.

Так, станом на 13 лютого, місцевими органами влади у взаємодії з ДСНС розгорнуто 4 тис. 986 пунктів обігріву, з них місцевим самоврядуванням – 4 тис. 950 стаціонарних пунктів, а ДСНС – 36 мобільних пунктів обігріву на базі наметів та транспортних засобів. Зокрема, на Прикарпатті, Косівськими рятувальниками на Буковецькому перевалі розгорнуто мобільний пункт обігріву, а також залучено автомобіль “УРАЛ”,щоб надати допомогу водіям у разі необхідності. У Києві розгорнуто 8 наметів, де громадяни можуть зігрітися та перечекати негоду. 

Загалом, упродовж доби 12 лютого до пунктів обігріву звернулось 628 людей, з них до ДСНС – 172 особа. На звернення органів місцевої влади ДСНС можуть бути додатково розгорнуті пункти обігріву у визначених місцях.

Адреси пунктів обігріву, розгорнутих на території України
Відео: Суспільне Миколаїв
Рятувальники цілодобово допомагають українцям у боротьбі з негодою

Так, підрозділами ДСНС протягом доби вивільнено з снігових заметів 520 транспортні засоби (з початку негоди – понад 1 тис. 310), у т.ч. 26 карет ШМД (з початку негоди – 49) та 16 автобусів (з початку негоди – 44) та надано допомогу 980 особам (з початку негоди – близько 2 тис. 220  особам). Прибрано 6 повалених дерева (з початку негоди -20).

У зв’язку з прогнозованим ускладненням погодних умов, — випадінням значного снігу, снігу з дощем, налипанням мокрого снігу, ожеледдю й ожеледицею на дорогах, — утворилась небезпека виникнення надзвичайних подій, характерних для цього періоду, зокрема, для західних, північних, центральних та південних областей України. Тож, рятувальники продовжують допомагати громадянам, що стали заручниками несприятливих погодних умов.

На Сумщині рятувальники надали допомогу водію вантажівки та відновили рух по трамвайній колії. Сталося це 12 лютого: рятувальники отримали повідомлення, що в м. Конотоп по проспекту Миру, на засніженій ділянці дороги застрягла вантажівка. Автомобіль знаходився впритул до трамвайної колії, а це  ускладнювало рух громадському транспорту. Для надання допомоги залучалось відділення чергового караулу 12-ї державної пожежно-рятувальної частини. Рятувальники за допомогою автомобіля підвищеної прохідності на шасі ЗІЛ – 131 та буксирувального троса відтягнули транспортний засіб на  безпечну ділянку дорогу звідки водій самостійно продовжив свій шлях, а рух по трамвайній колії було відновлено.

Поділитися в соціальних мережах:

Залишити коментар: