Українська сторона СЦКК забезпечує гарантії безпеки в ході реалізації заявок підприємств на проведення ремонтно-відновлювальних робіт на об’єктах цивільної інфраструктури регіону.

Про це повідомляє прес-центр ООС.

З початку травня до Української сторони СЦКК надійшло 20 заявок на отримання гарантій безпеки та забезпечення дотримання режиму припинення вогню під час проведення ремонтних робіт від керівників підприємств та органів місцевого самоврядування. Більшість заявок для проведення ремонтних робіт на критичних об’єктах інфраструктури регіону, а саме – водовід в районі КПВВ “Золоте” та лінія електропередач Світлодарськ – Калініна.

Наразі триває робота щодо отримання гарантій безпеки для організації цих робіт від окупаційних адміністрацій ОРДЛО. Разом з цим, протягом зазначеного часу Українська сторона СЦКК забезпечила гарантії безпеки на місці проведення низки робіт та планових оглядів різних об’єктів цивільної інфраструктури на основі раніше отриманих гарантій.

Зокрема, тільки за минулий тиждень виконано роботи з демонтажу ділянки ЛЕП в районі населеного пункту Лопаскіне, а також огляд водогону в районах населених пунктів Світлічне, Карбоніт, Нижнє-1 та Новотошківське. Робоча бригада виконала плановий огляд стану шламонакопичувачів І та ІІІ черги Фенольного заводу та забір ґрунтових вод для аналізу хімічного складу в районі населеного пункту Новгородське, Донецької області.

Протягом тижня продовжилося будівництво автомобільного мосту на дорозі Харків – Дебальцево поблизу населеного пункту Роти. Командування операції Об’єднаних сил докладає максим зусиль для забезпечення комфортного та безпечного проживання мешканців населених пунктів з обох боків лінії розмежування.

Поділитися в соціальних мережах:

Залишити коментар: