Протягом минулої доби, 9 лютого, в районі проведення операції Об’єднаних сил було зафіксовано три порушення режиму припинення вогню.

Про це повідомляє прес-центр ООС.

В районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання “Схід”, неподалік населеного пункту Богданівка російсько-окупаційні війська відкривали вогонь з автоматичного станкового гранатомета, а поблизу Пісків – зі стрілецької зброї. В районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання “Північ”, біля населеного пункту Шуми противник вів вогонь в бік українських позицій з підствольних гранатометів та стрілецької зброї.

На прицільні обстріли збройних формувань Російської Федерації українські захисники надавали адекватну відповідь. Про факти порушення режиму припинення вогню через Українську сторону СЦКК повідомлено представників ОБСЄ. Бойових втрат серед наших воїнів немає. Від початку поточної доби, 10 лютого, порушень режиму припинення вогню не зафіксовано. Обстановка в районі проведення операції Об’єднаних сил і надалі контрольована українськими воїнами.

Відео: ВТУ
Російсько-окупаційні війська вели вогонь по українських позиціях з гранатометів та стрілецької зброї
У районі проведення операції Об’єднаних сил виконують завдання й інші складові сил оборони.

Так, минулої доби, 9 лютого, представники Національної поліції України зі складу ОС зафіксували 84 адміністративних правопорушення. Підрозділами поліції зведених загонів перевірено 4475 транспортних засобів та 4362 особи. На причетність до збройних формувань Російської Федерації до територіальних підрозділів доставлялись три особи.

Минулої доби через контрольний пункт в’їзду-виїзду «Станиця Луганська» на тимчасово окуповану територію України прослідувало 753 особи, на підконтрольну Україні територію прибуло 769 осіб.

Відео: ТСН
Через збройну агресію Росії на Донбасі обслуговування об’єктів критичної інфраструктури потребує особливої уваги

Тривають заходи із відновлення пошкоджених та будівництва нових об’єктів інфраструктури Донецької області. Усі заходи проводяться у плановому порядку з дотриманням наданих гарантій безпеки та контролю режиму припинення вогню завдяки скоординованій роботі Української сторони СЦКК з патрулями СММ ОБСЄ та Командуванням об’єднаних сил. Цього тижня в районі населених пунктів Миколаївка Друга та Дача Донецької області проводилося обстеження та виконання аварійно-відновлюваних робіт на підземному трубопроводі підпитки водосховища Вуглегірської ТЕС.

Також робочою бригадою в районі населеного пункту Новгородське Донецької області здійснено обхід шламонакопичувачів І та ІІІ черги Фенольного заводу, а також обстежено дамби по периметру з метою визначення їх стану та подальших заходів у рамках ремонтно-відновлювальних робіт.

Варто зазначити, що контроль за дотриманням наданих гарантій безпеки та режиму припинення вогню представниками УС СЦКК здійснювався безпосередньо на місці робіт.

Поділитися в соціальних мережах:

Залишити коментар: