Участь у заході взяли представники військових частин Збройних Сил України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, ветеранських, гуманітарних та благочинних організацій, громадських об’єднань військово-патріотичного спрямування та молодь, яка займається у військово-патріотичних клубах.

Про це повідомляє прес-центр ООС.

До уваги гостей заходу організатори підготували тематичні виставки патріотичного та історичного спрямування, розміщені на кількох локаціях, віртуальний тур «Боротьба за Незалежність. Історія спротиву Донбасу російській агресії. Пантеон Героїв Донеччини» та концерт «Пісні, народжені в АТО» та інші.

Особливу зацікавленість відвідувачів, в тому числі молоді, викликала виставка військової техніки та зразків озброєння, які використовуються у Збройних Силах України. Цікавим також була демонстрація особливостей своєї роботи кінологами Державної прикордонної служби України. Як і у попередні роки, захід згуртував не лише жителів Донеччини, а й ветеранів, воїнів, волонтерів і громадських діячів з майже усіх областей України.

Поділитися в соціальних мережах:

Залишити коментар: