Торік цей регіон постраждав від масштабних пожеж. Тож Львівщина, як побратим Луганського краю, зобов’язалася допомогти у відновленні зелених шат області.

Про це повідомляє прес-центр ООС.

Минулого року саджанці, турботливо вирощені у Галичині, висадили у районі Сєвєродонецька. Цього року волонтерський десант на чолі з громадським діячем, депутатом львівської облради Олександром Ганущином, привіз побратимам наступну партію.

“Львівські волонтери привезли деревця сосни кримської для висадки у Білокуракине і Лозно-Олександрівці. Вони були вирощені у Львівському лісовому перинатальному центрі”, – розповідає Олександр Ганущин.

“Вони дуже стійкі, адаптивні до різних природних умов. У Криму вони утворюють світлі ліси на схилах яйл на висоті 800–1000 метрів. Чому веземо саме сосну кримську, а не звичайну? Бо тема визволення Криму для нас така ж важлива, як і звільнення від російських окупантів земель Донеччини і Луганщини! До слова, завдяки дружній та злагодженій праці місцевих жителів, волонтерів та військових, саджанці висадили за рекордні 55 хвилин. Сподіваємося, що вже за декілька років матимемо нагоду милуватися молодим лісом, який прикрасить чудову природу Луганщини”

Поділитися в соціальних мережах:

Залишити коментар: