Учора в пункт пропуску «Гоптівка» прибув громадянин України 1977 року народження. Він прямував до РФ автомобілем «ВАЗ». На авто спрацював службовий собака прикордонників, який натренований на пошук наркотичних речовин.

Про це повідомляє прес-центр ДПСУ.

Згодом прикордонники Харківського загону спільно зі співробітниками митниці в ході огляду речей нашого краянина виявили поліетиленовий пакунок з речовиною сіро-зеленого кольору рослинного походження, схожої на коноплі. 

Під час бесіди з правоохоронцями громадянин поводив себе дещо неадекватно, на питання відповідав невпевнено та повільно. Даною ситуацією не переймався, мав розгублену поведінку та постійно посміхався. У нього було дві версії щодо пакунку з речовиною. Зокрема – вміст пакунку не інакше як прикорм для риби. Потім він повідомив, що якось на березі однієї з річок на Київщині він побачив в полі кущі дивної рослинності на природі.

Зрештою виявлену речовину, загальною вагою понад 150 грамів, вилучили співробітники компетентних правоохоронних органів. Триває експертиза.

Відео: ДПСУ

Поділитися в соціальних мережах:

Залишити коментар: