На Каннському кінофестивалі презентували Українську асоціацію жінок в кіноіндустрії. Організація стане частиною міжнародного руху щодо рівних можливостей безвідносно гендеру.

Про це повідомляє Суспільне.

Засновницею та співзасновницею організації стали продюсерка Лариса Гутаревич та режисерка Ксенія Бугрімова.

“Ми вперше публічно презентували меседжі нашої спільноти, які так натхненно розробляли. Запрошуємо долучатися до ком’юніті, щоб створити дружне, прогресивне та потужне середовище для розвитку жінок в кіноіндустрії”, – написано в повідомленні.

Планується, що організація стане частиною нової міжнародної мережі підтримки жіночого кінематографічного руху, присвяченого просуванню, професійному розвитку та досягненням жінок у здобутку спільних цілей щодо рівних можливостей безвідносно гендеру у кіноіндустрії.

“Крім цього асоціація надає підтримку, яка може знадобитися кожній з нас в будь-який момент. Юридичну, фінансову, консультаційну та творчу”, – кажуть співзасновниці.

Асоціація обіцяє створити більші творчі можливості, надаючи доступ до міжнародних баз по всьому світу – це контакти, рекомендації, інформація про профільні події:

“Ми будемо не тільки створювати якісне та конкурентне українське кіно, Ми знаємо, як розповісти про нього світу, адже в нас буде підтримка потужної міжнародної організації”.

Інформацію щодо вступу та інші організаційні деталі обіцяють опублікувати незабаром.

“Українська асоціація жінок у кіноіндустрії» – частина нової та потужної міжнародної мережі підтримки жіночого кінематографічного руху, присвяченого просуванню, професійному розвитку та досягненням жінок у здобутку спільних цілей щодо рівних можливостей безвідносно гендеру у кіноіндустрії.

Поділитися в соціальних мережах:

Залишити коментар: