29 травня, на горі Молочар, на місці падіння гелікоптера Мі-8, збитого російськими найманцями 29 травня 2014 року, відбувся меморіальний мітинг.

Про це повідомляє прес-центр ООС.

У скорботних заходах взяли участь тимчасово виконуючий обов’язки Командувача об’єднаних сил генерал-майор Віктор Ганущак, Голова Донецької облдержадміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко, члени родин загиблих воїнів, представники силових структур, які беруть участь в ООС, громадськості, волонтери. Присутні поклали квіти до пам’ятного знаку та вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.

Тимчасово виконуючий обов’язки Командувача об’єднаних сил генерал-майор Віктор Ганущак, виступаючи перед присутніми, нагадав, що на початку збройної агресії РФ у 2014 році на полігоні у Нових Петрівцях добровольці під керівництвом генерала Сергія Кульчицького пройшли бойову підготовку і одразу у повному складі прибули на Схід України для виконання завдань.

«Особовий склад з честю виконав свої завдання. На жаль, сім років тому ми втратили наших героїв, у тому числі й генерала Сергія Кульчицького. Ми повинні пам’ятати, що Перемога буде за нами – для цього ми носимо погони та виконуємо завдання. Я вклоняюсь всім, від солдата до генерала, всім військовим, хто вкладає у нашу Перемогу свої зусилля. Вічна пам’ять нашим героям!», – сказав генерал-майор Віктор Ганущак.

Слід зауважити, що екіпаж та військові, які були на борту вертольота Мі-8, стали одними з перших жертв російсько-української війни, однак вони встигли зробити свій внесок у звільнення Донеччини та відновлення миру.

Голова Донецької облдержадміністрації виступаючи перед присутніми повідомив, що сьогодні у світі відзначається Міжнародний день миротворця ООН. І серед тих, хто загинув сім років тому на горі Молочар, поруч із генерал-майором Сергієм Кульчицьким, був учасник миротворчої місії у Косово Петро Безпалько.

«Маємо чітко усвідомлювати, що завдяки таким воїнам, які віддали своє життя, ми маємо можливість жити мирним життям, розвивати свою область, будувати плани на майбутнє. Тож мусимо бути гідними їхньої пам’яті і їхнього вчинку. Слава нашим героям. Слава Україні!», – зазначив Павло Кириленко. В знак пам’яті і шани про загиблих від російсько-окупаційних військ над пам’ятником пролетів гелікоптер Мі-8.

Поділитися в соціальних мережах:

Залишити коментар: